Nahiago zutik hil, belauniko bizi baino

Dolores Ibarruri

Hemen zaude

Brigaden aurkezpenak martxoan zehar!

Eguneratua!  2017/03/27

Eguneratzen joango gara aldaketak badira

 

  • Martxoak 9:
    • Durangoko Andragunean: Kurdistan (18:00)
    • Orioko Salatxo aretoan: Palestina (19:00)
    • Indautxuko Kirruli tabernan: MST eta borroka feministak (19:00)
    • Gasteizko Hala Bedi tabernan: brigadista emakumeen mahai ingurua (19:00)
  • Martxoak 10:
    • Donostiko Plateron: Grezia, Troikaren kateen menpe (18:30)
    • Urretxu-Zumarragako Gaztetxean: ZAD (18:00)
    • Barañaingo Gaztetxean: brigadistekin tertulia eta meriendika (18:30)
  • Martxoak 11:
    • Elizondoko Gaztetxean: Brasil (18:00)
  • Martxoak 14:
    • Ainhizeko Larborantxa Ganbaran: Brasil (21:00)
    • Azpeitiako Gaztetxean: Bolibia (18:30)
  • Martxoak 15:
    • Tosun: Argentinako lantegi berreskuratuak (19:00)
    • Azkoitiako Herrikoan: Bolibia (19:00)
  • Martxoak 16:
    • Laudioko Gaztetxean: mahai ingurua brigadista ohiekin (18:30)
    • Zumaiako Gaztetxean: Brasil (19:00)
    • Iralako Hegoetxean: ¿Hacia donde va Cuba? (19:00)
  • Martxoak 17:
    • Burlatako Axular elkartean: aurkezpena (18:30)
    • Arrasateko Irati tabernan: El Salvador (18:00)
    • Egiako Txoko internazionalistan: Sardinia (19:00)
    • Zaldibin: Palestina (22:30)
    • Mauleko Zinka ostatuan: Palestina (20:00)
    • Arrigorriagako Herrikoan: ZAD (18:00)
  • Martxoak 19:
    • Elizondoko Gaztetxean: Andaluzia (12:00)
    • Uliako mintegien parkean: Brasil, argazki erakusketa + tertulia (12:00)
    • Soraluzeko Herrikoan: Kurdistan (19:00)
    • Itxasuko Goxoki Gaztetxean: Venezuela (17:00)
  • Martxoak 21: Newroz eguna!
    • Antiguoko Txantxarrekan: "Guerra de mujeres" dokumentala + tertulia (19:00). Ondoren Kurdistani elkartasun argazkia
    • Mendillorriko Civiboxen: solasaldia brigadistekin (17:30)
  • Martxoak 23:
    • Zarauzko Gaztetxean: Raul Garcia Linera bolibiarra (19:00)
    • Errekaleorren: Raul Garcia Linera bolibiarra (19:00)
    • Galdakaoko Gaztetxean: brigadista ohiekin solasaldia (18:00)
  • Martxoak 24:
    • Zuiako Gaztetxean: Argentina-Uruguay (19:00)
    • Tuterako Herrikoan: Herri boterearen esperientziak (19:00)
    • Iturmendiko Gaztetxean: Sardinia (19:30)
    • Mungiako Herrikoan: brigadistekin solasaldia (20:00)
    • Usansoloko Herriko Tabernan: Herrialde Katalanak (20:00)
  • Martxoak 25:
    • Elizondoko Gaztetxean: Bolivia (11:00)
  • Martxoak 26:
    • Intxaurrondoko Zulo Zaharren: Bolivia (17:30)
    • Zarauzko Gaztetxean: ZAD + kontzertu akustikoak (19:00)
    • Aguraingo Sagarmin tabernan: Brasil (18:00)
  • Martxoak 28:
    • Leitzako Gaztetxean: Herri boterearen esperientziak (19:00)
    • Urretxu-Zumarragako Gaztetxean: "Donbass: Gerra Europaren bihotzean" dokumentala (18:00)
  • Martxoak 29:
    • Ibaetako unibertsitatean: MST-Brasil (13:30)
    • Donibaneko San Juan Xarren: aurkezpena (19:00)
    • Balmasedako Herrikoan: brigadista ohiekin mahai ingurua (19:00)
  • Martxoak 30:
    • Lekunberriko Hontza Zulo elkartean: Brasil (19:00)
  • Martxoak 31:
    • Izarrako kultur etxean: Sardinia (19:30)
    • Santutxuko KRML: Argentinako lantegi berreskuratuak + Venezuela (19:00)
    • Groseko Marruma tabernan: Venezuela (19:00)
    • Txantreako Auzotegin: aurkezpena (19:00)
    • Berriozargo Gaztetxean: solasaldia brigadista ohiekin (18:00)
    • Etxarriko Gaztetxean: Uruguay-Filtro, Manueltxo Goitia errefuxiatuarekin (18:30)
  • Apirilak 5:
    • Plentziako Gaztetxean: Venezuela eta herri boterea (19:00)
    • Irungo Hazia Kultur elkartean: brigaden aurkezpena + Maputxeak (19:00)
  • Apirilak 6:
    • Errotxapeako Gaztetxean: aurkezpena brigadista ohiekin (19:00)
    • Lekunberriko Ontza Zulo elkartean: Brigadetatik Herri Boterearen esperientziak (19:00)
    • Beran: Palestina (19:30)
  • Apirilak 7:
    • Donostiako aurkezpenen amaiera jaialdia
    • Gernikako Astran: herri boterearen airtukulazioa Grezia eta Argentinan (19:00)
    • Arbizuko ArgiBidea gazte elkartean: Sardinia (22:00)
    • Santurtziko La Kelo Gaztetxean: herriko brigadistekin solasaldia (19:00)
    • Baionako Epaiska ostatuan: Brasil (19:00)
  • Apirilak 8:
    • Lizarrako Gaztetxean: brigaden aurkezpena
  • Apirilak 9:
    • Soraluzeko Herrikoan: Siria (19:00)
    • Erandioko Gaztetxean: Sahara (18:00)

 

Gehitu iruzkin berria

randomness